Selle suve parimad pakkumised

Hea külaline!

Tule puhka Kihnus! Tule üksi, pere või sõpradega! Tule üheks või mitmeks päevaks! Meie uõtamõ!!!

Kihnus saad seigelda Reesurattal, minna loodusmatkale, kalastus-ja mereretkele, mängida orienteerumismängu, discgolfi ja tennist. Muuseumi õues ja sadamaturul võid  mängida malet või kabet. Imetle vaateid tuletorni tipust ja külasta Metsamaa pärimustalu!

Ringi tuuritamiseks kasuta jalgratast või elektritõuksi!

Tutvu muuseumi põneva väljapanekuga, soeta kauneid meeneid ja kohalikku käsitööd muuseumi poest. Külasta sadamaturgu,  kohalikke talu-ja käsitööpoode ning kohvikuid! Meki suitsukala, räimerulle, Kihnu leiba ja saia ning lase  kohalikel maitsetel meeli paitada!

Imetle päikeseloojangut Linaküla rannas, kuula linnulaulu ja ole lihtsalt õnnelik!

Head pakkumised!


 

Puhka  Kihnus OÜ  Sadama öömaja

Broneeri 3 ööd majutust ja saa neljas öö tasuta juurde. Kehtib pühapäevast reedeni.

Broneeri majutus neljaks ööks ja saa kingituseks sauna külastus ühel soovitud õhtul!

www.puhkakihnus.ee

 

 


 

Kuraga kodumajutus

Kuraga majutus pakub sellel hooajal soovi korral majutust korraga ainult ühele perele või ainult ühele seltskonnale!

 Kontakt: Õie Vesik
Email: õie.vesik@gmail.com
Tel: (+372) 529 1492

 

 


 

SA Kihnu Kultuuriruumi eripakkumised kehtivad juunis ning juulis:

Metsamaa ruumide rent -20%

Metsamaa traditsiooniline talukompleks ootab teid osa saama Kihnu saare erilisest elust. Kutsume teid pidama oma üritusi meie ruumikates majades! Meil on kõik võimalused, et korraldada seminare, õppepäevi, pulmi, sünnipäevi, suvepäevi ja palju muud. Võimalik on kasutada üht ruumi või rentida kogu kompleks. Tutvuge meie majade ja hinnakirjaga siin:

http://www.kultuuriruum.ee/metsamaa/ 

www.facebook.com/metsamaa

 

 

Suitsusauna elamus -20%

Metsamaa traditsioonilises talukompleksis Kihnus on üks väheseid vanu toimivaid suitsusaunasid. Suitsusauna kütmine ja saunas käimine on pikk ja rituaalne protsess, see puhastab nii keha kui vaimu. Kutsume teid nautima suure saunaahju võimsat leili ning hiljem saavad soovijad hüpata ka tiiki! Kes tiiki minna ei soovi, neile on olemas ka tavalisemad pesemisvõimalused. Sauna eesruumis on diivaninurk, kus istuda ja jahtuda. Soovi korral pakume ka karastavaid jooke ja suupisteid. Tutvuge võimalustega siin:

http://www.kultuuriruum.ee/metsamaa/ 

www.facebook.com/metsamaa


 

Kihnu reisijuht Mare Mätas 

Kolmetunnine ekskursioon + Uiõ-Matu talu kodukülastuse tavahind on 120 + km, sel suvel on komplekti hind 80 + km! Ondju soodnõ :D

Uiõ-Matu talus saab tutvuda kihnu traditsioonilise taluelu, arhitektuuri ja käsitööga, näeb telgedel kudumist ja aidas olevate kirstute sisu, koduloomi ja külgkorviga mootorrataste kollektsiooni.

http://kihnumare.ee/